Letní mistrovství ČR mladšího žactva, Nový Jičín, 15.-16.6.219

O víkendu 15.-16.6.2019 se konalo Letní mistrovství ČR mladšího žactva ročník 2007 v Novém Jičíně. Náš oddíl reprezentovali Sophie Jagerová, Jan Drahorád, Karolína Pleskotová a Zuzana Zajícová. Děti ve velké konkurenci bojovaly s velkým nasazením a ze 14 startů mají 10 osobních rekordů. Nejúspěšnější plavkyní byla Sophie Jagerová, která vybojovala 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Všem plavcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!

( Veselá )

Fotogalerie

Celkové výsledky

Krajský přebor 11-letého žactva, Svitavy, 25.5.2019

V sobotu 25.5. se ve konaly krajské přebory ročníku 2008, kterých se zúčastnilo i 6 našich plavců.

Ti se rozhodně neztratili. Chlapecká štafeta ve složení –Matěj Synáček,Štěpán Přibyl,Josef Řezníček a Matěj Ráliš získala 2x stříbro(4x50VZ a 4x50PZ). Z individuálních startů jsme dovezli 9 medailí,

Matěj Ráliš-4x stříbro a 1x bronz

Anička Barcalová- 1xstříbro a 2x bronz

Páťa Novotná- 1x bronz

Zároveň se 4 naši závodníci –Páťa,Anička,Pepa a Maty-nominovali na Český pohár,který se bude konat 8.-9.6. v Chomutově.

Všem velká gratulace a poděkování  za dosažené úspěchy a zároveň držíme palce na vrcholné závody pro 08.

Celkové výsledky

Modrá stuha města Náchoda, 27.4.2019

Velká gratulace a poděkování za dosažené výkony a reprezentaci oddílu všem závodníkům, kteří se v sobotu zúčastnili závodů v Náchodě, protože téměř všechny starty odplavali v osobácích…

Tomu odpovídalo i umístění v družstvech- náš oddíl skončil na 4.místě z 19 oddílů!

A ještě jednou gratulace našim medailistům : Gabče Rychterové, Vojtovi Synáčkovi, Sofče Jagerové, Verče Rálišové

Hlavní cenu- prsařský dvojboj 200P+50P -získaly ve své kategorii

zlato Sofča Jagerová

-bronz Verča Rálišová

Výsledky

Fotky

Omluva všech členů disciplinární komise nezletilému Danielu Gracíkovi

„Dne 12.12.2017 bylo vydáno rozhodnutí Výboru sekce plavání ČSPS, které zrušilo rozhodnutí disciplinární komise Sportovního clubu Zéva Hradec Králové, z.s. ze dne 21.11.2017. Přestup Daniela Gracíka ze Sportovního clubu Zéva Hradec Králové, z.s. do Sportstyl Hradec Králové, byl v souladu s Přestupním řádem ČSPS schválen ke dni 12.12.2017.  Z odůvodnění rozhodnutí Výboru sekce plávání ČSPS se podává, že rozhodnutí disciplinární komise bylo vydáno v rozporu s předpisy ČSPS i s obecně platnými právními předpisy ČR, neboť nebylo řešeno provinění člena spolku Zéva Hradec Králové, z.s., nýbrž provinění třetí osoby, a to jeho rodiče. Danielu Gracíkovi se tímto za chybné rozhodnutí omlouváme, žádného provinění se nedopustil.“

Rozhodnuti VSP CSPS Gracik

Zimní pohár ČR 10 a 11 letého žactva, Plzeň, 10.-11.12.2016

Desesti a jedenáctiletí plavci Sportovního clubu Zéva Hradec Králové přicestovali do Plzně na jejich Pohár České republiky v silné sestavě 12 plavců.  A svoji sílu ukázali i v bazénu, k pěti individuálním medailím přidali děvčata i dvě ze štafet, mimochodem každá štafeta startovala v jiném složení, což o to více potvrdilo kvalitu plavců SC Zéva HK.

Sice to byl „bronzový“ víkend, 6 medailí za 3.místo a jediná stříbrná medaile, přesto to byl víkend úspěšný a na osobní rekordy bohatý.

Dvě individuální medaili získal Sabina Zimová, stříbro na 50 Z a bronz na 100 Z, a jednu „bramboru“ o jednu jedinou setinku sekundy na 100M.  Dvě bronzové si přivezl Vojtěch Synáček, 100 M a 400 VZ.   A jednu opět bronzovou medaili získal Josef Řezníček na 200 OPZ.

A silná děvčata z SC Zéva HK ročníku 2006, nejdříve překvapivě vybojovali bronz v polohové štafeté, Sabina Zimová, Nela Peružková, Yevhenia Yavthusenko a Rozálie Kadlecová, a druhý den v kraulové štafetě po velkém boji o zlato skončili těsně opět třetí ve složení Kristýna Sejkorová, Tereza Machová, Rozálie Kadlecová a Sabina Zimová.

I zbytek výpravy si zaslouží pochvalu za výkonnostní růst a osobní rekordy, Gabriela Rychterová, Veronika Rálišová, Zuzana Neffe a Natálie Hromková.

 

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

Fotogalerie

Video 4 x 50 PZ žačky 2006

Video 4 x 50 VZ žačky 2006

Video 100 Z žačky 2006

Video 800 VZ žačky 2005

Video 400 VZ žáci 2006

Video 100 PZ žáci 2006

Video 100 M žačky 2006

Krajský přebor 9-ti letého a mladšího žactva, Jičín, 3.12.2016

Na Krajských přeborech 9-ti letého a mladšího žactva v Jičíně předvedli vynikající výsledky plavci Sportovního clubu Zéva Hradec Králové.

Vybojovali 23 medailí, 8 zlatých, 9 stříbrných a 6 bronzových, z toho 2 medaile ve štafetách a tyto výsledky jim byly odměnou za celoroční tréninkovou práci.

Po čtyřech medailí vybojovala pětice závodníků, Sophie Jagerová, Jan Drahorad, Dominik Havlena, Josef Řezníček a Matěj Ráliš.  Jednu medaili individuální medaili získala Anna Barcalová.

Gratulujeme všem plavcům SC Zéva HK v vynikajícím výkonům.

Výsledky našich plavců

Fotky ze zavodu

Zimní Mistrovství ČR mladší a starší žactvo, 3.-4.12.2016

O uplynulém víkendu se uskutečnily žákovské Mistrovství České republiky v plavání, mladší soutěžili v Trutnově, starší v Mladé Boleslavi.  A plavci Sportovního clubu Zéva Hradec Králové se opět neztratili.

Zimní Mistrovství ČR mladšího žactva, Trutnov

14 medailí, 4 zlaté, 7 stříbrných a 3 bronzové, pro SC Zéva Hradec Králové dokazují, že se naši plavci opět dokázali výborně pripravit na vrchol podzimní sezóny.  

Maxim Havlena se radoval ze 3 vítězství, 1 stříbrné a 1 bronzové medaile v individuálních soutěžích.  Dominika Bretová dokázala, že opravdu patří do žákovské špičky ve všech disciplínách a přivezla si 2 stříbrné, 2 bronzové, 1 čtvrté a 1 páté místo.  Pavel Drahorád potvrdil vzestupnou formu v motýlkářských disciplínách, kde vybojoval zlato a stříbro.  Štafeta kluků, ve složení Havlena, Drahorád, Chalupník a Gracík poprvé na vrcholné soutěži těsně prohrála a získali 2 stříbrné medaile, 4 x 50 VZ za Kometou Brno, 4 x 50 PZ za Slavii Plzeň.

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

Fotky

Zimní Mistrovství ČR staršího žactva, Mladá Boleslav

V Mladé Boleslavi Lýdie Štěpánková opět prokázala své prsařské umění a ve velkém osobním rekordu, o více jak 2 sekundy se přiblížila nejelpšímu výkonu ČR na 100 P a získala zlatou medaili.  Na 200 P po velkém souboji těsně prohrála a brala v osobním rekordu stříbrnou medaili.

Tomáš Kaupa prokázal veliké zlepšení a vyrovnanost výkonů ve všech disciplínách a v jeho případě 2 x 4.místo a 1 x 5.místo a zbytek v první desítce berem jako veliký úspěch.

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

KRAJSKÝ PŘEBOR VÝCHODNÍ ČECHY žactvo 10- 11 let, Náchod, 19.11.2016

Další úspěšné Krajské přebory v plavání pro Sportovní club Zéva Hradec Králové, tentokrát v podání 10 a 12 -ti letého žactva.

Zaplaváno 91 osobních rekordů ze 104 startů, což je skoro co start to osobní rekord!!!!

Do Hradce Králové přivezli 26 diplomů, 9 za 1.místo, 13 za místo 2. a 4 za místo 3.  A k tomu 7 bramborových medailí.

Nejúspěšnejší plavec byl Vojtěch Synáček, 5 x zlatý a 1 x stříbrný, plavkyní byla Sabina Zimová, 2 x zlatá a 4 x stříbrná.

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky