Termínová listina 2019

Termínová listina jaro 2019

Datum Akce Místo Kategorie  Sport
12.1. 40.Mladoboleslavská vlnka Mladá Boleslav 2007 a mladší plavání
2.2. Krajský přebor družstev – MČR družstev – 1.kolo Trutnov dívky plavání
9.2. Litoměřický kalich 20.ročník Litoměřice 2005-2008 plavání
23.2. VORVAŇ R+K, 3.ročník Kladno 2005-11 plavání
8.-9.3. Západočeský pohár Plzeň – Slovany plavání
23.3. Krajský přebor -dlouhé tratě Pardubice plavání
31.3. Velikonoční závody Praha – Radlice 2005-2008 plavání
5.4.-7.4. Velká cena města Ústí nad Labem v plavání – 6.ročník Ústí nad Labem plavání
7.4. ČPM: Cena města Kralup nad Vltavou U11 – U19 + open Kralupy n.V. moderní pětiboj
13.4. Jarní cena Prahy Praha – Podolí 2004-2009 plavání
14.4. MČR 5 km Praha – Podolí dalkove plavani
14.-20.4. Jarní soustředění Jilemnice
26.-27.4. Plzeňský vytrvalec Plzeň 2005 – 2011 plavání
27.4. Modrá stuha města Náchoda 28.ročník Náchod plavání
27.4. Memoriál Jaroslava Jezbery – 32. ročník Chomutov 2005 a starší plavání
20.4. NÁMOŘNÍ MÍLE, IV. ročník (ČP 2019) Kladno plavání
27.4. ČPM: Jarní cena Prahy U11 – U17 Praha moderní pětiboj
3.5.-5.5. VC Ostravy 2018 – 1. kolo ČP 2019 Ostrava 2006 a starší plavání
4.-5.5. Májové Brno 2019 Brno 2005-2008 plavání
11.5. Jarní pohár města Hradce Králové Hradec Králové 2008 a starší plavání
19.5. ČPM Pelhřimov (Liga atletů Pelhřimov) U11-U15 moderní pětiboj
17.-19.5. Velká cena Pardubic – 2. kolo ČP Pardubice 2006 a starší plavání
18.5. Krajské přebory žactva – 9 let a mladší Ústí n.Orlicí 2010 a mladší plavání
25.5. Krajské přebory žactva 10 let Chrudim 2009 plavání
25.5. Krajské přebory žactva  11 let Svitavy 2008 plavání
31.5.-2.6. Praha 2019 Praha – Podolí 2007 a starší plavání
1.6. Na Špince přes Špinku (ČP v dálkovém plavání) Špinka dalkove plavani
1.-2.6. Krajské přebory žactva – 12 let a starší Trutnov 2007 a starší plavání
1.-2.6. 3. kolo ČP 2018 2006 a starší plavání
8.-9.6. Letní pohár 11 letého žactva Čechy Chomutov 2008 plavání
8.-9.6. Letní pohár ČR 10 letého žactva Čechy Praha – Radlice 2009 plavání
15.-16.6. Letní mistrovství ČR 12.letého žactva Nový Jičín 2007 plavání
15.-16.6. Letní mistrovství ČR 13.letého žactva Plzeň 2006 plavání
15.-16.6. Letní mistrovství ČR 14.letého žactva Zlín 2005 plavání
20.-23.6. Letní mistrovství ČR dor. a dosp. – 4.kolo ČP České Budějovice 2006 a starší plavání
16.6. ČPM Praha – Juliska (TJ Dukla) U11-U19 moderní pětiboj
24.-26.6. Letní olympiáda dětí a mládeže Liberec 2005-2007
17.-24.8. Letní soustředění Litomyšl