Krajské přebory 10-ti a 11-ti letého žactva, Náchod, 11.11.2017

Č.disc. Disciplína Umístění Přijmení Jméno RN Pohlaví Oddíl Čas Mezičas Mezičas I Mezičas II Mezičas III Čas +/-  
5 50P 13 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:51.95 00:52.95 -00:01.00 OR
7 50K 32 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:40.06 00:41.99 -00:01.93 OR
11 100O 29 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 01:42.63 01:46.38 -00:03.75 OR
21 100P 23 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 01:50.03 01:56.90 -00:06.87 OR
25 50Z 13 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:46.73 00:48.90 -00:02.17 OR
27 50M 30 HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:52.68 00:54.48 -00:01.80 OR
999 50 K HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:42.13 00:42.13
999 50 Z HORSKÁ Beáta 2007 Z ZéHK 00:46.67 00:46.67
1 100Z 34 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 01:43.83 01:56.57 -00:12.74 OR
7 50K 26 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 00:38.51 00:39.05 -00:00.54 OR
11 100O 38 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 01:44.99 01:45.48 -00:00.49 OR
19 100K 40 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 01:33.00 01:32.82 00:00.18
21 100P 35 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 01:58.33 01:59.09 -00:00.76 OR
27 50M 26 HROMKOVÁ Natálie 2006 Z ZéHK 00:49.19 00:48.22 00:00.97
5 50P 1 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 00:41.97 00:41.78 00:00.19
7 50K 7 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 00:34.07 00:33.80 00:00.27
11 100O 5 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 01:25.94 01:25.26 00:00.68
19 100K 10 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 01:15.51 01:15.46 00:00.05
21 100P 5 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 01:33.40 01:32.26 00:01.14
29 200O 5 JÄGEROVÁ Sophie 2007 Z ZéHK 03:02.43 03:04.42 -00:01.99 OR
3 200P 12 KAČEROVÁ Emilie 2006 Z ZéHK 03:58.95 01:53,09 03:59.32 -00:00.37 OR
7 50K 30 KAČEROVÁ Emilie 2006 Z ZéHK 00:39.76 00:44.40 -00:04.64 OR
19 100K 43 KAČEROVÁ Emilie 2006 Z ZéHK 01:34.64 01:38.39 -00:03.75 OR
21 100P 24 KAČEROVÁ Emilie 2006 Z ZéHK 01:51.22 01:52.95 -00:01.73 OR
7 50K 8 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 00:34.11 00:35.70 -00:01.59 OR
13 200K 5 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 02:39.93 01:18,34 02:41.42 -00:01.49 OR
17 800K 3 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 11:40.94 01:20,05 02:47,35 05:46,91 11:41.49 -00:00.55 OR
19 100K 6 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 01:14.70 01:16.06 -00:01.36 OR
27 50M 6 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 00:39.32 00:39.64 -00:00.32 OR
31 400K 5 KADLECOVÁ Rozálie 2006 Z ZéHK 05:35.42 01:18,60 02:44,91 05:39.65 -00:04.23 OR
1 100Z 45 KUBEJOVÁ Kristýna 2006 Z ZéHK 01:57.90 02:01.98 -00:04.08 OR
7 50K 31 KUBEJOVÁ Kristýna 2006 Z ZéHK 00:39.93 00:41.93 -00:02.00 OR
11 100O 39 KUBEJOVÁ Kristýna 2006 Z ZéHK 01:46.45 01:38.50 00:07.95
19 100K 44 KUBEJOVÁ Kristýna 2006 Z ZéHK 01:35.54 01:34.94 00:00.60
21 100P 21 KUBEJOVÁ Kristýna 2006 Z ZéHK 01:49.74 01:57.02 -00:07.28 OR
1 100Z 20 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 01:31.19 01:36.23 -00:05.04 OR
7 50K 9 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 00:34.84 00:34.37 00:00.47
13 200K 10 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 02:48.95 01:22,03 02:52.03 -00:03.08 OR
19 100K 14 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 01:19.88 01:19.87 00:00.01
27 50M 10 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 00:39.98 00:39.98 00:00.00
31 400K 9 MACHOVÁ Tereza 2006 Z ZéHK 05:57.13 01:23,09 02:56,20 05:48.80 00:08.33
3 200P 11 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 03:49.63 01:51,84 03:46.10 00:03.53
7 50K 35 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 00:40.98 00:41.30 -00:00.32 OR
11 100O 36 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 01:44.38 01:42.20 00:02.18
19 100K 46 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 01:35.75 01:32.55 00:03.20
21 100P 27 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 01:53.29 01:51.95 00:01.34
27 50M 27 MAREČKOVÁ Valerie 2006 Z ZéHK 00:49.93 00:48.90 00:01.03
1 100Z 17 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 01:30.63 01:28.72 00:01.91
3 200P 5 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 03:27.88 01:41,84 03:26.32 00:01.56
11 100O 11 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 01:29.41 01:30.54 -00:01.13 OR
21 100P 15 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 01:43.10 01:39.55 00:03.55
27 50M 20 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 00:46.16 00:46.29 -00:00.13 OR
29 200O 10 PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 03:11.33 03:07.44 00:03.89
999 50 K PERUŽKOVÁ Nela 2006 Z ZéHK 00:38.76 00:38.76
5 50P 20 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 00:53.57 00:53.64 -00:00.07 OR
7 50K 38 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 00:41.89 00:40.72 00:01.17
11 100O 35 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 01:44.29 01:40.82 00:03.47
19 100K 42 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 01:34.34 01:34.15 00:00.19
21 100P 32 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 01:57.65 01:54.15 00:03.50
29 200O 21 PITRMANOVÁ Eliška 2007 Z ZéHK 03:38.60 03:28.66 00:09.94
8 50K 7 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 00:33.95 00:34.46 -00:00.51 OR
12 100O 6 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 01:28.32 01:24.91 00:03.41
14 400K 4 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 05:40.23 01:20,70 02:46,43 05:26.38 00:13.85
18 100K 6 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 01:16.35 01:13.92 00:02.43
30 200K 4 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 02:41.88 01:18,51 02:34.43 00:07.45
34 800K 3 ŘEZNÍČEK Václav 2006 M ZéHK 11:33.32 01:24,16 02:52,09 06:39,86 10:58.32 00:35.00
2 100Z 19 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 01:35.42 01:36.51 -00:01.09 OR
8 50K 36 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 00:39.39 00:40.00 -00:00.61 OR
12 100O 25 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 01:36.92 01:39.44 -00:02.52 OR
18 100K 20 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 01:26.03 01:27.76 -00:01.73 OR
26 50M 17 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 00:45.99 00:47.36 -00:01.37 OR
30 200K 9 ŠILHAN Vojtěch 2006 M ZéHK 03:03.47 01:30,93 03:10.67 -00:07.20 OR
5 50P 30 ŠKRHOVÁ Ema 2007 Z ZéHK 01:01.76 00:59.90 00:01.86
7 50K 62 ŠKRHOVÁ Ema 2007 Z ZéHK 01:06.54 00:48.90 00:17.64
19 100K 65 ŠKRHOVÁ Ema 2007 Z ZéHK 02:35.42 01:54.40 00:41.02
21 100P 46 ŠKRHOVÁ Ema 2007 Z ZéHK 02:15.06 02:10.00 00:05.06
25 50Z DQ. ŠKRHOVÁ Ema 2007 Z ZéHK 00:52.30
8 50K 1 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 00:31.98 00:32.25 -00:00.27 OR
10 100M 1 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 01:21.45 01:23.59 -00:02.14 OR
14 400K 1 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 05:15.13 01:16,39 02:36,51 05:32.39 -00:17.26 OR
18 100K 2 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 01:10.91 01:11.20 -00:00.29 OR
26 50M 4 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 00:37.63 00:37.66 -00:00.03 OR
30 200K 1 SYNÁČEK Vojtěch 2006 M ZéHK 02:31.52 01:13,94 02:31.94 -00:00.42 OR
1 100Z 4 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 01:21.64 01:21.67 -00:00.03 OR
9 100M 4 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 01:24.71 01:24.66 00:00.05
11 100O 7 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 01:26.23 01:24.74 00:01.49
23 200Z 2 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 02:54.57 01:26,22 02:54.18 00:00.39
27 50M 5 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 00:39.14 00:38.25 00:00.89
29 200O 4 YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 03:01.36 02:58.95 00:02.41
999 50 K YAVTUSHENKO Yevheniya 2006 Z ZéHK 00:34.48 00:34.48
1 100Z 25 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 01:34.00 01:37.15 -00:03.15 OR
7 50K 25 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 00:38.26 00:40.67 -00:02.41 OR
11 100O 22 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 01:37.65 01:38.65 -00:01.00 OR
19 100K 45 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 01:35.70 01:27.11 00:08.59
25 50Z 10 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 00:44.65 00:45.96 -00:01.31 OR
29 200O 20 ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 03:32.88 03:26.47 00:06.41
999 50 Z ZAJÍCOVÁ Zuzana 2007 Z ZéHK 00:44.46 00:44.46
1 100Z 1 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 01:16.49 01:18.35 -00:01.86 OR
9 100M 3 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 01:22.82 01:25.80 -00:02.98 OR
11 100O 1 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 01:19.27 01:21.02 -00:01.75 OR
23 200Z 1 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 02:51.10 01:22,55 02:46.01 00:05.09
27 50M 4 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 00:37.95 00:40.49 -00:02.54 OR
29 200O 2 ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 02:57.86 02:56.33 00:01.53
999 50 Z ZIMOVÁ Sabina 2006 Z ZéHK 00:36.45
33 4x50K 1 Sport.club Zéva Hradec Králové Z ZéHK 02:15.01 00:34,48
15 4x50O 1 Sport.club Zéva Hradec Králové A Z ZéHK 02:30.95 00:36,45
15 4x50O 7 Sport.club Zéva Hradec Králové B Z ZéHK 03:02.71 00:44,46
33 4x50K 6 Sport.club Zéva Hradec Králové B Z ZéHK 02:37.46 00:38,76
15 4x50O 9 Sport.club Zéva Hradec Králové C Z ZéHK 03:08.36 00:46,67
33 4x50K 9 Sport.club Zéva Hradec Králové C Z ZéHK 02:45.51 00:42,13