Plzeňský vytrvalec 16.-17.3.2018

V pátek, 16.3., chvilku po poledni vyrazila šestnáctičlená skupina plavců našeho oddílu směr Plzeň – Slovany.   Závodníky jsme poskládali do pěti osobních automobilů a nezávisle na sobě vyrazili na Plzeňského vytrvalce.   Cesta se zdála z počátku bez problémů, ale záhy ji překazil telefon  “stojíme v zácpě “.   Zatímco někdo stál v zácpě, jní uháněli do Plzně jiným směrem.   Tato volba,  jak se ukázalo, nebyla ta nejšťastnější.   Výpravy,  které se rozhodly objet kolonu, dorazily na místo mezi posledními. Bohužel děti rozplavání nestihly.  Počáteční komplikace nám vynahradily děti, které plavaly famózně a ve velkých osobních rekordech.

Plavci pro náš oddíl vybojovali 16 medailí ( 4 zlaté, 5 stříbrných a 7 bronzových ).   Mezi nejlepší plavce závodů patří Pavel Drahorád (  1x zlato, 1x stříbro a 3x bronz ).   Je vidět, že po dlouhé nemoci je zase zpátky ve formě. Další hvězdou závodu z našeho týmu je Josef Řezníček ( 1x zlato, 1x stříbro a 2x bronz ).
Všichni plavali krásně a rychle a všem patří velké DÍK a GRATULACE.

Výsledky

Fotogalerie

 

39.Mladoboleslavská vlnka, Mladá Boleslav, 13.1.2018

V sobotu, 13.1.2018, se plavci Sportovního clubu Hradec Králové zúčastnili plaveckých závodů „Mladoboleslavská vlnka“.

Přivezli čtyři medaile, zlatou, Josef Řezníček ( 50 M) a Vojtéch Synářek ( 100 M).  Matěj Ráliš vybojoval medaile dvě, stříbrnou (100 VZ) a bronzovou ( 50 VZ).

Kromě medailí si 15 plavců vyplavalo 38 osobních rekordů.

Gratulujeme k výkonům a děkujeme za vzronou reprezentaci oddílu.

Výsledky plavců Sportovního clubu

Celkové výsledky

Zimní mistrovství ČR žactva 2017

Zimní mistrovství ČR 12ti letého žactva v Kopřivnici:

Stříbrná medaile pro dívčí štafetu 4 x 50 PZ ve složení Adéla Hebrová, Veronika Rálišová, Gabriela Rychterová, Zuzana Neffe.  A spousta dalších vynikajících výslekdů, blahopřejeme.

Výsledky našich plavkyň

Celkové výsledky

Fotky

 

 

Zimní mistrovství ČR 13ti letého žactva v Trutnově:

Stříbrná medaile pro Dominiku Bretovou na 200 Z.

I přes smolné diskvalifikace vynikající výkony v osobních rekordech podal na kraulových disciplínách Josef Luštický.

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

Fotky

 

Zimní mistrovství ČR 14ti letého žactva v Prostějově:

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

Krajské přebory žactva 9-ti letých a ml., Jičín, 2.12.2017

Krásných výsledků dosáhli naši nejmladší závodníci na KP v Jičíně 2.12.2017.

Všechny starty ve velkých osobních rekordech a plném nasazení.

Super výsledků dosáhli obě naše štafety 4x50VZ:

1.místo žáci 2:48,50 (Synáček M., Divíšek, Řezníček J. , Ráliš)

3.místo žačky 3:04,09 (Novotná, Valentová, Zimová K., Barcalová)

Dovezli jsme také 20 individuálních medailí !!!

Matěj Ráliš 3x zlato a 1x stříbro , Josef Řezníček 1x zlato,1x stříbro a 2x bronz, Kačka Zimová 2x stříbro a 2x bronz, Šíma Divíšek 2x stříbro a 1x bronz, Máťa Synáček 1x zlato a 1x stříbro, Honzík Puhlovský 2x stříbro a konečně i jedna holčičí bronzová  díky Aničce Barcalové. Také ostatním velká gratulace za dosažené výkony.

Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a za bezva partu. Byli jste skvělí……

(Rál)

Celkové výsledky

Fotky

Zimní pohár ČR 11.letého žactva – Čechy, 2.-3.12.2017 Mladá Boleslav

Silná výprava pěti plavců Sportovního clubu Hradec Králové startovala na vrcholném závodé letošní podzimní sezóny a to na Zimním poháru České republiky jedenáctiletého žactva v Mladé Boleslavi.    Ve složení Rozálie Kadlecová, Yevhenie Javtušennko, Sabina Zimová, Vojtěch Synáček a Václav Řezníček.  Předvedli super výkony a jejich zásluhou putují do Hradce Králové tři individuální medaile, dvakrát stříbro, Sabina Zimová na 200 Z a Vojtěch Synáček na 100 M, a jedna medaile bronzová, Sabina Zimová na 100 OPZ.  A k tomu ještě tří mediale „bramborové“.

Gratulujeme všem a děkujeme za vzronou reprezentaci klubu.

Výsledky plavců Sportovního clubu

Celkové výsledky

Fotky

Internationales Jugendmeeting 2017, Bonn, 24.-26.11.2017

Silná výprava vycestovala do zahraničí na mezinárodní „Youth“ meeting v Bonnu, SRN, kde se sešla velmi silná konkurence 600 závodníků z 55 oddílů 7 států.  Ve složení Hebrová Adéla, Kadlecová Rozálie, Luštický Josef, Rychterová Gabriela, Synáček Vojtěch hájící Sportovní club Hradec Králové, Zimová Sabina startující za domácí tým SSF Bonn a Jandíková Natálie ze spřáteleného Sportsteamu Litomyšl zde vybojovali 29 medailí, 9 zlatých, 12 stříbrných a 8 bronzových.  S blížícími se Mistrovskými soutěžemi Čech prokázali rostoucí výkonost a zaplavali velmi kvalitní osobní rekordy.

Děkujeme za vzornou reprezentaci clubu.

Výsledky našich plavců

Celkové výsledky

Krajský přebor žactva 12 let a starších oblast Východní Čechy, Česká Třebová, 18.-19.11.2017

O víkendu, 18.-19.11. se uskutečnil Krajský přebor žactva v plavání na bazéně v České Třebové.  A plavci Sportovního clubu Hradec Králové opět svými výkony ukázali, že patří k nejlepším plaveckým oddílům v oblasti východních Čech.

Zaplavali 69 osobních rekordů a získali 39 individuálních medailí, 8 zlatých, 14 stříbrných a 17 bronzových.  K tomu přidali dvě vítězství ve štafetách, 4 x 50 VZ a 4 x 50 PZ žáci.  Žačky ve štafetách vybojovali dvakrát 3.místo, 4 x 50 VZ a 4 x 50 PZ žačky.

Tyto závody byly kvalifikační na Mistrovství České republiky, ke kterým můžeme s velkou nadějí vyhlížet.

Děkujeme všem za předvedené výkony a vzornou reprezentaci oddílů.

Černou kaňkou závodu bylo fyzické napadení našeho trenéra Jana Zimy rodičem plavce Sportovního clubu, kvůli čemuž došlo k přerušení závodů hlavním rozhodčím na 15 minut.  Paradoxně se tohoto napadeni dostalo od rodiče jednoho z nejúspěšnějších plavců clubu i celých závodů.  Bohužell vyhrožování fyzickou likvidací pokračovalo i po příjezdu autobusu s výpravou do Hradce Králové.  Tento incident je nyní v řešení disciplinární komise.

 

Výsledky plavců Sportovního clubu

Celkové výsledky

Krajské přebory 10-ti a 11-ti letého žactva, Náchod, 11.11.2017

V sobotu, 11.11., se v Náchodském plaveckém bazéně konaly krajské přebory 10-ti a 11-ti letého žactva v plavání.   A čtyři jedničky v datumu nesly štěstí i plavcům Sportovního clubu Hradec Králové.  Zaplavaly 52 osobních rekordů z 98 individuálních startů.  O tom, že oddíl patří mezi nejlepší plavecké družstva v kraji vypovídá zisk 12 individuálních a 2 štafetových titulů krajských přeborníků, doplněné o 5 stříbrných a 6 bronzových medailí.  Plavkyně Sportovního clubu suverénně zvítězily v obou dívčích štafetách, 4×50 PZ a 4×50 VZ.

Gratulujeme všem k předvedeným výkonům a držíme pěsti k úspěšné kvalifikaci na Pohár České republiky žactva, který se koná první prosincový víkend.

Výsledky plavců SCHK

Celkové výsledky