Modrá stuha města Náchoda, 27.4.2019

Velká gratulace a poděkování za dosažené výkony a reprezentaci oddílu všem závodníkům, kteří se v sobotu zúčastnili závodů v Náchodě, protože téměř všechny starty odplavali v osobácích…

Tomu odpovídalo i umístění v družstvech- náš oddíl skončil na 4.místě z 19 oddílů!

A ještě jednou gratulace našim medailistům : Gabče Rychterové, Vojtovi Synáčkovi, Sofče Jagerové, Verče Rálišové

Hlavní cenu- prsařský dvojboj 200P+50P -získaly ve své kategorii

zlato Sofča Jagerová

-bronz Verča Rálišová

Výsledky

Fotky

Zimní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 04), Nový Jičín, 1.-2.12.2018

Dne 1.-2.12.2018 se konalo ZMČR v Novém Jičíně pro čtrnáctileté plavce. Náš oddíl reprezentovala Dominika Bretová a Pavel Drahorád. Oba plavci plavali skvěle a s velkým zápalem.  Mezi nejlepšími plavci z celých Čech se neztratili a z 12 startů mají 5 osobních rekordů. 
Domů do Hradce Králové jsme přivezli 1 stříbrnou medaili, kterou vybojoval Pavel Drahorád v trati 100P.  Všechna umístění obou členů oddílu byla do 10. místa což je fantastický výsledek.
Dominika Bretová – 4x 5. místo
                                  2x 7. místo
 
Pavel Drahorád – 1x 2. místo
                              1x 5. místo
                              2x 7. místo
                              2x 9. místo
 
Oboum plavcům velká gratulace a velké DÍK za vzornou reprezentaci oddílu!
Moje poděkování patří také předsedovi oddílu Janovi Zimovi za vzornou přípravu plavců na vrcholnou soutěž a trenérce Kláře Kadlecové. 
( Veselá )

Krajský přebor žactva 11letí, Náchod, 24.11.2018

Dne 24.11.2018 se konaly krajské přebory jedenáctiletého žactva v Náchodě. Naše výprava byla ve složení: Jagerová Sophie, Drahorád Jan, Horská Beáta, Zajícová Zuzana a Škrhová Ema.

Děti bojovaly s velkým nasazením a tomu odpovídá i fakt, že z 29 startů mají plavci 20 osobních rekordů. Do Hradce Králové jsme přivezli 6 zlatých, 2 stříbrné a 3 bronzové medaile.
Nejúspěšnější plavkyní je Jagerová Sophie ( 6 zlatých ). V mužském zastoupení členů byl nejúspěšnější Drahorád Jan ( 2 stří
brné a 3 bronzové medaile ).
Všem plavcům velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci oddílu!

Český pohár 10ti-letých Mladá Boleslav 23.-24.6.2018

Skvělých výsledků dosáhli naši plavci ročník 2008 na svém prvním

  Českém poháru, který se konal v Mladé Boleslavi.

Mezi nejlepšími plavci z celých Čech se opravdu neztratili a svými časy se dokázali proplavat těsně pod medailová místa.

Celé skupině ve složení Josef Řezníček, Matěj Ráliš, Matěj Synáček, Anička Barcalová a Páťa Novotná moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci SC Zéva HK.

Výsledky: Pepča Řezníček: 50VZ-15.

                                            100M- 4. 1:34,9

                                           200PZ- 9. 3:21,96

                                            100PZ- 19.

                                            100VZ- 17.

                                              50M- 9. 0:42,71

                Matěj Ráliš : 50VZ- 6. 0:34,4

                                    400VZ- 5. 5:47,56

                                    100VZ- 5. 1:16,34

                                      50M- 10. 0:43,12

                                    200VZ- 6. 2:47,96

                                    100PZ- 13.

             Matěj Synáček : 50P -30.

                                         50VZ- 32.

                                         100PZ- 32.

                                         100VZ- 27.

                                         100P- 27.

                                         200VZ- 17.

        Anička Barcalová  :  50P- 9. 0:46,98

                                         100PZ- 32.

                                          100P- 14. 1:43,92

                                          50M – 30.

                                          200PZ- 17.

      Štafeta mix 4x50PZ 6.    (Páťa,Anička,Pepča,Máťa R.)

                          4x50VZ 13.

 

Celkové výsledky

Krajské přebory 9-ti letého žactva, 16.6.2018

V sobotu 16.6.2018 se naši 3 plavci zúčastnili Krajských přeborů 2009 a ml. v Jičíně. Děti nastoupily na své starty s velkým nadšením a perfektním přístupem.

Přivezli jsme 6 medailí z individuálních startů.
Výsledky:
 
Šimon Divíšek
50Z – 1.místo
50VZ – 3.místo
100VZ – 3.místo
50P – 6.místo
 
Jan Puhlovský
50Z – 3.místo
50VZ – 1.místo
100VZ – 1.místo
50P – 5.místo
 
Tadeáš Král

 

50Z – 4.místo
50VZ – 5.místo

100VZ – 5.místo

50P – 8.místo
 
Všem velká gratulace a díky za skvělou reprezentaci našeho oddílu.